Tribuna/Теніс/Блоги/Третій день US Open. Провал Ціціпаса та Рууда.

Третій день US Open. Провал Ціціпаса та Рууда.

Автор — Нікіта Опря
31 серпня, 12:06

Третій день US Open розпочався з досить бадьорих і цікавих матчів. Одним з поєдинків, який відкривав третій ігровий день, був матч між 7-ою ракеткою світу Стефаносом Ціціпасом, якому протистояв Домінік Штрікер, що перебуває на 128 сходинці рейтингу ATP.

Сенсаційно для багатьох, молодий швейцарець Штрікер виграв перший сет, дуже добре тримаючись впродовж наступних партій, але Ціціпас повів 2-1 за сетами і подавав на матч у четвертому сеті, виграючи 5:3. Здавалося б, долю матчу вже вирішено, але талановитий швейцарець зміг відіграти подачу на матч, а потім і перевести гру в п'ятий сет. У п'ятому сеті, Штрікер зумів зробити ранній брейк, та в підсумку здобув перемогу в матчі із загальним рахунком 7:5, 6:7, 6:7, 7:6, 6:3. Матч тривав 4 години та 10 хвилин.

Ще одну сенсацію, створив китайський тенісист Чжичжень Чжан, який зустрівся у другому раунді турніру з 5-ю ракеткою світу, Каспером Руудом. Нагадаю, що на минулому US Open норвежець зміг дійти до фіналу турніру. Чжан показував неймовірний рівень тенісу протягом практично всього матчу. Поєдинок закінчився з рахунком 6:4, 5:7, 6:2, 0:6, 6:2 на користь китайського тенісиста. Після цієї поразки, Рууд, втратить 1000 очок, які він не зміг захистити за минулорічний фінал і найімовірніше, покине межі топ-10 світового рейтингу ATP.

Звісно, також варто, відзначити центральний матч третього дня в чоловічій сітці, поєдинок переможця US Open 2020 Домініка Тіма проти неймовірно талановитого американця Бена Шелтона. Перша партія абсолютно виправдала очікування, рівень тенісу був дуже високий, майже кожен розіграш був неймовірно красивим. Беззаперечно всі вболівальники, які дивилися цей сет, змогли на повну насолодитися видовищним тенісом. Шелтон виграв перший сет з рахунком 7:6(1), а потім Домініку Тіму стало дуже погано на корті. Він спробував зіграти один гейм у другому сеті і після того, як він програв гейм, Домінік прийняв рішення про зняття з матчу. В інтерв'ю після матчу, австрієць сказав, що почувався не найкращим чином протягом двох останніх днів через проблеми зі шлунком. Таким чином, американець пройшов у наступний раунд турніру у якому він зустрінеться з Асланом Карацевим.

Перші ракетки світу, Джокович і Свьонтек, впевнено пройшли друге коло турніру. Іга перемогла австралійку Дар'ю Севілл, 6:3, 6:4. В свою чергу, Новак, легко впорався з іспанцем Сапатою Міральєсом, 6:4, 6:1, 6:1.

У жіночій сітці турніру, центральним матчем дня, була зустріч Петри Квітової проти Каролін Возняцкі, яка нещодавно повернулася в тур після народження дитини. Повернення Возняцкі в Нью-Йорк, поки що виходить справді феєричним, вона змогла обіграти чешку у двох сетах, 7:5, 7:6(5). У наступному раунді, Каролін зіграє проти американки Дженіфер Бреді, яка теж нещодавно повернулася в тур після тривалої перерви.

Результати українок цього дня були наступними, Марта Костюк у парі з Габріелою Рузе перемогла співвітчизницю Ангеліну Калініну, яка виступала в парі з Іриною Кармеллією-Бегу, 7:5, 6:2. Також, цього дня виступала Людмила Кіченок, яка грала у змішаному розряді з польським напарником Яном Зелінські. На жаль, для українських вболівальників вони поступилися в трьох сетах і покинули турнір.

Третій день US Open вийшов цікавим, насиченим на події та моментами дуже сенсаційним. Сподіваємося, наступні дні будуть ще кращими і ще позитивнішими, особливо для українських уболівальників.